Spolupráce

6 dôvodov prečo zvoliť Tom's Pizza

Váhate, či bude Tom's Pizza pre Váš bar, reštauráciu alebo kaviareň prínosom? Chcete svojim zákazníkom ponúkať kvalitnú pizzu? Potom ste správne.

1

Pravidelný závoz

Garantujeme pravidelný závoz po celej Českej a Slovenskej republike a to vždy minimálne 1x týždenne. Extra závozy sú riešené individuálne.

2

Zapožičanie pizza pece zdarma

Pre zachovanie maximálnej kvality je potreba profesionálna pizza pec. Vzhľadom k vysokým zaobstarávacím nákladom Vám túto pizza pec bezplatne zapožičiame. Požičiavame niekoľko typov pizza pecí líšiacich sa predovšetkých rozmermi a kapacitou výroby.

3

Reklamy zadarmo

Aby sme dosiahli maximálneho predaja našich produktov poskytujeme zadarmo kompletnú ponuku propagačných materiálov od menu lístkov cez samolepky, plagáty a vonkajšie reklamy a banery rôznych rozmerov.

4

Kvalitné suroviny

V posledných rokoch sa snažíme prispôsobiť trendu zdravých potravín a preto starostlivo vyberáme dodávateľov našich surovín.

5

Ručne vyrábaná pizza

Každá naša pizza je vyrobená ručne a pečená na kamennej doske.

6

Široký výber druhov pizzy

Široký sortiment viac ako 24 druhov pizzy zaručuje, že si vyberie naozaj každý.


Mám záujem

Máte záujem o dodávky Tom‘s Pizza do Vášho podniku?

Vyplňte prosím krátky nezáväzný formulár, naše obchodné oddelenie Vás bude v najbližšej možnej dobe kontaktovať.

Vyplňte prosím všetky požadované údaje.

Služby Tom's Pizza

1. Vybavenie prevádzky

Vynikajúce tenké a chrumkavé cesto s bohatou oblohou a kvalitnými surovinami to je kvalitná, lahodná a jedinečná pizza, ktorú pro vás pripravuje Tom’s Pizza. Avšak dobre vieme, že pre dosiahnutie maximálnej kvality pri závěrečnej príprave našej pizze v prevádzkach zmluvných partnerov je zapotreby profesionálna pizza pec.

Vzhľadom k vysokým zaobstarávacím nákladom tohto zariadenia Vám Tom’s pizza ponúka niekoľko typov profesionálnych pecí, ktoré se líšia predovšetkým rozmermi a kapacitou výroby do bezplatného prenájmu. Tom’s Pizza sa snaží o rozšírenie sortimentu, zvýšenie image vášho podniku a tým zvýšenie vášho zisku. Pritom bez zvýšenia vašich prevádzkových nákladov. Aby sme mohli tohto efektu lepšie dosiahnuť, sú prevádzky v sieti Tom’s Pizza označené reklamou na naše náklady.

V sieti Tom’s Pizza je pre vašich zákazníkov pripravených hneď niekoľko druhov, ktoré sú vždy veľmi kvalitné a lahodné. Každá pizza má vždy svoju charakteristickú nezameniteľnú chuť a vôňu. Pre lepšiu orientáciu v ponuke Tom’s Pizza sú prevádzky vybavené Tom’s Pizza menu lístkom s podrobnou charakteristikou jednotlivých druhov. Opäť na naše náklady.

2. Zaškolenie personálu

Sme si dobre vedomí, že pre zachovanie jedinečnej chuti produktov Tom’s Pizza je potreba predať naše skúsenosti vášmu personálu tak, aby naša pizza odpovedala vysokému štandardu kvality sieteTom’s Pizza a spoločne tak zaistili maximálnu spokojnosť vašich zákazníkov. Preto Tom’s Pizza profesionálne a bezplatne zaškolí váš personál.

3. Zásobovanie

Rovnako dôležité ako dodržovanie vysokých štandardov Tom’s Pizza pri výrobe, kde kladieme veľký dôraz na dodržovanie technologických postupov, výber najkvalitnejších surovín a používanie najmodernejšej technológie zamrazovania, je tiež zásobovanie sieteTom’s Pizza. Preto zaisťujeme zásobovanie tak, aby naše produkty k našim zmluvným partneromm boli dopravené vždy včas, v potrebnom množstve a nebola tým znižovaná kvalita služieb sieteTom’s Pizza. Zásobovanie je zaisťované plne v réžií Tom’s Pizza.