O nás

10 rokov s Tom's Pizza

Spoločnosť Tom's Pizza vznikla v roku 2004 v Mikulove s myšlienkou vyrábať kvalitnú pizzu pre reštaurácie, bary, diskotéky, apod., ktoré z rôznych dôvodov nemôžu alebo nechcú robiť vlastnú pizzu, ale zároveň chcú  pizzu vo svojej prevádzke ponúknuť a chcú, aby chutila ako pravá pizza bez kompromisov. Hneď od začiatku sme kládli veľký dôraz na ručnú výrobu, pretože si myslíme, že len tak je možné dosiahnuť vysokú kvalitu našich produktov. Pre nás je však dôležitý  i vysoký štandard poskytovaných služieb tak, aby sa naši obchodní partneri mohli spoľahnúť na prepracovaný systém rozvozov, flexibilitu dodávok a nadštadardný servis zahrňujúci nielen zaistenie a bezplatné zapožičanie technológií pre prípravu našich produktov,ale i široký sortiment reklamných doplnkov vhodných pre podporu predaja našich produktov podľa individuálnych potrieb zákazníka. 

V roku 2007 sme výrobu presunuli do Hvozdnej pri Zlíne a rozšírili sme poskytovanie našich služieb na celú Českú republiku. O rok neskôr sme investovali do najmodernejších technológií pre spracovanie potravín tak, aby sme mohli zaistiť ešte vyššiu kvalitu našich produktov. Vďaka používaniu týchto technológií spoločne so starostlivým výberom našich dodávateľov sa snažíme ísť cestou kvalitných  potravín.

V roku 2010 sme prvý raz vstúpili na Slovenský trh a otvorili sme pobočku v Bratislave. O rok neskôr v roku 2011 sme otvorili pobočku v Poprade a dnes zásobujeme po celej Českej a Slovenskej republike viac než 1000 spokojných zákazníkov, ktorí potvrdzujú náš prvotný zámer robiť pizzu, ktorá chutí.

V roku 2014 sme oslávili 10 rokov na trhu a ako poďakovanie našim zákazníkom sme pripravili nový produkt Sweet, ktorý ako prvý produkt v rade zahajuje sériu nových produktov, ktoré Vám v priebehu tohto roku budeme postupne predstavovať a  predávať po boku  našich pízz maškrtníkom, ktorí si chcú pochutiť tiež na niečom inom ako je pizza.